Küçükçekmece Eşya Depolama

Küçükçekmece Eşya Depolama

İstanbul’un tüm bölgelerine hizmet sunan firmamız Küçükçekmece eşya depolama desteğiyle de sizlerin yanında olmayı sürdürmektedir. Bu doğrultuda profesyonel ve güvenilir bir hizmet almak için bizimle 7 gün 24 saat iletişime geçebilirsiniz. Hiç şüphesiz İstanbul gibi büyük ve hareketli bir kentin depolama ve nakliye ihtiyacı da aynı oranda devasadır. Tam da bu noktada Özfilo Tezel Depolama Grubu olarak son derece kapsamlı bir hizmet sağlamaktayız.

Çok sayıda uzman ve deneyimli personelden oluşan ekibimiz sizler için en ideal hizmeti sunmayı hedeflemektedir. Buna ek olarak depo sayımız ve teknik ekipman yeterliliğimizle de iddialı olduğumuzu belirtmek isteriz. İstanbul’un farklı bölgelerinde kesintisiz bir şekilde kameralarla takip ettiğimiz çok sayıda depomuz bulunmaktadır. Bu sayede eşyalarınız adresinize en yakın depolama alanında güvenliğinden emin bir biçimde muhafaza edilmektedir. Bizimle iletişime geçmek için sayfamızda yer alan iletişim bilgilerini kullanabilir, kusursuz bir hizmetin keyfini çıkarabilirsiniz.

Küçükçekmece Eşya Depolama Fiyatları

Özfilo Tezel Depolama Grubu olarak yüksek kaliteyle düşük maliyeti bir araya getirmeyi hedeflemekteyiz. Bu doğrultuda sizlere sunduğumuz fiyat tekliflerinde bütçe dostu bir politika izlemekteyiz. Küçükçekmece eşya depolama hizmetlerimizde fiyatlarımızı belirlerken çeşitli kriterler kullanmaktayız. Böylelikle sizler için en ideal hizmeti en uygun fiyatlarla saptayabilmekteyiz. Bu anlamda fiyatlandırma açısından belirleyici faktörleri şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Depolama söz konusu olduğunda en belirleyici faktör hiç şüphesiz depolama alanının kendisidir. Bu doğrultuda ihtiyaç duyduğunuz alan fiyatlandırma politikamız üzerinde etkilidir. 1+1, 2+1 ve 3+1 şeklindeki oda depolarımız eşyalarınızın türü ve sayısına göre hizmetinize sunulmaktadır. Ayrıca daha fazla alan gerektiren durumlarda çeşitli kampanyalarla maliyeti düşürmenize yardımcı olduğumuzu belirtmek isteriz.
  • Depolama alanının büyüklüğüne ek olarak bir diğer önemli faktör de zamandır. Eşyalarınızın ne kadar süreyle muhafaza edileceğine göre farklı fiyat teklifleri sunmaktayız. Benzer bir biçimde depolama süresi arttıkça çeşitli indirimle müşteri odaklı yaklaşımımızı sürdürmekteyiz.
  • Depolama alanı ve süresine göre daha az etkili olsa da eşyaların türünün de fiyatlandırmada etkili olduğunu belirtmek gerekir. Özellikle değerli eşyaların muhafazası için çok daha fazla sayıda güvenlik tedbiri gerekir. Buna paralel olarak ekibimizi ihtiyaçla orantılı bir biçimde organize etmekteyiz. Bu durum da fiyatlandırma açısından bazı farklılıklar ortaya çıkmasına neden olabilir.
  • Sayfamızda yer alan fiyat tekliflerini inceleyebilir, daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Küçükçekmece Güvenli Eşya Depolama

Eşya depolamada en önemli noktalardan biri hiç şüphesiz güvenliktir. Özfilo Tezel Depolama Grubu olarak bu noktada eşyalarınızı bize emanet ettiğinizin bilincindeyiz. Bu doğrultuda çalışanlarımız sizlere % 100 güvenli bir destek sağlamak adına son derece titiz hareket etmektedir.

Alanında uzman güvenlik personellerimize ek olarak depolarımızı güncel teknolojilere sahip kamera sistemleriyle izlemekteyiz. Böylelikle güvenlik açısından ortaya çıkabilecek tüm zaafiyetlerin önüne geçmeyi hedeflemekteyiz.

İletişim : 444 55 37

Yetkili : 0 535 761 87 21

Küçükçekmece Eşya Depolama
Küçükçekmece Eşya Depolama