Arama:

Evden  Eve Nakliyat Hizmetlerimiz

Özfilo Nakliyat olarak bütün hizmetlerimiz sıralanmıştır kurulduğumuz günden bu yana Evden Eve Nakliyat konusunda iddialı bir firmayız. Prensip ve ilke olarak öncelikli hedefimiz siz değerli müşterilerimize  kaliteli ve güvenli bir hizmet sunmaktır. Bunu başardığımızın  göstergesi olarak sürekli büyümüş olmamız ve kendimizi yenilememizdir. Evden Eve Nakliyat  konusundaki tüm sorunlarınıza  çözüm ortağı olmak ve sizlere kaliteli bir hizmet vermek bizleri onurlandırmaktadır. Bu hizmetlerimizden yaralanmak için bizleri web sitelerimiz ve iletişim numaralarından arayarak ulaşabilirsiniz. Özfilo Nakliyat sürekli müşterilerinin yanındadır. Garantili taşıma ve sabit ücret bizleri rakiplerimizden ayıran en önemli özelliktir.

Depolama Firması
Depolama

Eşya Depolama Hizmetlerimiz

Özfilo Eşya Depolama hizmetlerimiz gün geçtikçe daha çok artmakta ve ihtiyaçlara cevap vermektedir. İstanbul Eşya Depolama konusunda tüm semt ve ilçelere birer adet depo alanı ayırarak sizlere en güvenli depolama hizmeti vermekteyiz. Özfilo nakliyat depolama bir markadır. Müşterileri ile sürekli iletişim halindedir. Müşterilerimiz istedikleri zaman depo alanlarındaki eşyalarına ulaşabilirler ve transfer isteğinde bulunabilirler. Bütün depolama alanlarımız nemsiz ve katlardadır. Ve bütün depolama alanlarımız 24 saat güvenlik kameraları ile izlenmektedir. Ayrıca yangın ve doğal afetler için ise eşyalarınız sigortalanmaktadır. Eşyalarınız Özfilo Depolarında güvendedir.

İşyeri-Ofis Taşıma Hizmetlerimiz

Özfilo Nakliyat olarak İstanbul tüm ilçe ve semtlerinde işyeri ve ofis taşıma konusunda çok tecrübelidir. Bu konudaki referanslarımız da bizlere ayrı bir özgüven katmaktadır. İşyeri ve Ofis Taşıma yaklaşık 20 yılı aşkındır İstanbul da hizmet verdiğimiz alanlardan biridir. Kaliteli , güvenli ve düzenli bir Ofis ve İşyeri taşıma hizmeti almak isterseniz bizleri web sayfalarımız ve iletişim numaralarımızı arayarak ulaşabilirsiniz. İşyeri ve Ofis Taşıma dendiğinde İstanbul da akla gelen firmalardan biriyiz. Bize ulaşmanız yeterlidir böyle bir hizmetten faydalanmak için …

Eşya Paketleme

Hizmetlerimiz

Biz firma olarak eşya paketlenmesi yapmadan asla eşyalarınızı araçlarımıza almıyoruz. Özfilo Eşya Paketleme hizmetini tüm Evden Eve Nakliyat faaliyetlerinde yapmaktadır. Önceliğimizin eşyalarınızın zarar görmeden taşımasıdır. Eşyalarınızın zarar görmemesi içinde kesinlikle paketlenerek sarılması lazımdır. Bunu yapamayan hiçi bir nakliyat firması bu işin ehli değildir. Kesinlikle böyle bir nakliyattan kaçınmanız gerekir. İşte bu bilinçle biz bütün taşımalarımızda asla eşyalarınızı paketlemeden nakliyat işlemi gerçekleştirmiyoruz.

Asansörlü Eşya Taşıma

Hizmetlerimiz

Asansörlü Evden Eve Nakliyat , Asansörlü Eşya Taşıma konusunda Özfilo Nakliyat olarak İstanbul da tüm ilçe ve semtlere yıllardır Platform Asanasörlü araçlarımızla hizmet veriyoruz. Kaliteli ve güvenli bir asansörlü taşıma için bizim ile iletişime geçmeniz yeterlidir. Tüm Nakliye hizmetleri gibi Asansörlü Nakliyat konusunda da iddialıyız. Dış cephe platform asansörlerimiz son teknoloji üretimi olan araçlardır. Bu araçlarımız garantili ve sağlıklı bir taşıma için çokça önerilen bir taşıma sistemidir. Asla eşyalarınıza zarar vermeden taşıma işleminiz gerçekleşmektedir. Bu hizmetlerimiz İstanbul genelinde sıkça ihtiyaç duyulan bir hizmettir. Hizmetin öncü firması olan Özfilo Taşımacılık sizlerin emrindedir

Parça Eşya Taşıma

Hizmetlerimiz

Özfilo Nakliyat İstanbul genelinde parça eşya taşıma  konusunda daha da ileriye giderek küçük kapasiteli araç filolarımızı yenilemiş bulunuyoruz. İstanbul Parça Eşya Taşıma ve Şehirlerarası Parça Eşya taşıma hizmetlerimiz mevcuttur. Tüm Türkiye geneline 72 saatte parça eşyalar adresinize teslim edilmektedir. Ayrıca İstanbul Adalar başta olmak üzere bütün ilçe ve semtlere gün içinde kesin bir ulaşım hizmeti vermekteyiz. Rakiplerimiz karşısında ise çok uygun fiyatlarla müşterilerimize en kolay ve çabuk bir taşıma hizmeti veriyoruz. Kaliteli ve güvenli bir taşıma için mutlaka bizden fiyat almadan karar vermeyiniz.

Bina Nakliyatı Hizmetlerimiz

Bina Nakliyatı İstanbuldaki kentsel dönüşümden dolayı sıkça ihtiyaç bulunan bir hizmettir. Bütün İstanbul ilçe ve semtlerde bina nakliyatı hizmetimiz mevcuttur. Dolayısı ile tüm binaların boşaltılmasını bir gün içinde yani 24 saatlik zaman diliminde tamamlayabiliyoruz. Dış cephe asansörlerimi ile zamandan yeterince süre kazanıyoruz. Öncelikle bu hizmeti almanız için bizim ile iletişime geçip sözleşme hazırlamanız lazım. Daha sonra yapılacak iş programı ile binayı bize teslim etmeniz gerekiyor. Bu işlemler tamamlandıktan sonra bizler hemen işe başlıyoruz ve 24 saat zaman diliminde binayı komple boşaltıyoruz. Ve eşyalarınızın diğer adreslere sağlıklı taşınmasını sağlıyoruz.

Sigortalı Nakliyat Hizmetlerimiz

Sigortalı Nakliyat bütün taşımalar ve nakliyatlarda müşterilerimiz sunduğumuz bir hizmettir. Bu hizmetimiz için müşterilerimizden ekstra bir ücret talep etmiyoruz. Dolayısı ile taşınma ve nakliyatta karşılaşacağınız herhangi bir zararınızı sigortalarımız karşılamaktadır. Özfilo nakliyat kesinlikle sigortası yapılmamış hiçbir taşıma veya nakliyat işini yapmamaktadır. Bizim bu hizmetlerimizden faydalanmanız için bizi aramanı yeterlidir. Özfilo Nakliyat kalitede öncü bir firmadır. Marka değerimizi sürekli arttırmakta kararlıyız.

Şehirlerarası Nakliyat Hizmetlerimiz

Özfilo Nakliyat olarak İstanbul’dan tüm illere nakliyat hizmetimiz vardır. Yakın illere aynı gün teslimat , uzak illere ise 72 saat içerisinde kaliteli ve güvenli nakliye hizmetimiz vardır. Bunun için bizlere ulaşmanız yeterlidir. Bütün taşımalarımız garantili , sigortalı ve sabit fiyat garantilidir. Asla fiyatlarımız konusunda taviz vermiyor ve ilk konuştuğumuz fiyat konusunda ısrarlıyız. Yıllardır Şehirlerarası Nakliyat hizmeti veren firmamız Türkiye geneli bir markadır. Şehirlerarası Nakliyat konusundaki tecrübelerimiz fazlası ile mevcuttur. Çünkü tam 20 yıldır bu hizmetimizi veriyoruz.

Yalı – Villa – Malikane Nakliyatı Hizmetlerimiz

Maltepe Asansörlü Evden Eve Nakliyat
Maltepe Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Özfilo Nakliyat İstanbul’daki hizmet serisine villa yalı ve malikane hizmetlerini de katarak siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Garantili , sigortalı ve güvenli taşaımalarımıza güçlü referanslarımızı da inceleyerek bu konuda fikir sahibi olabilirsiniz. Dolayısı ile Özfilo Nakliyat demek marka ve kaliteli taşıma demektir. Öncelikle bu hizmetlerimiz için sizlere ücretsiz ekspertiz hizmeti veriyoruz. Eksper arkadaşlarımız bir keşif çıkararak sizlere fiyat konusunda ve taşıma konusunda bilgilerimizi sunuyor. Eğer karşılıklı mutabakat sağlanırsa sözleşmemizi yapmaktadırlar. Daha sonra taşınma için hazırlıklarımız başlar. Eşyalarınızı taşımadan bir önce paketleme ve sargı işlemleri için sizlerin evine geliyoruz. Sargı ve paketleme bittikten sonra ertesi gün ise taşıma işlemlerini başlatıyoruz. Böyle detaylı ve kaliteli bir nakliyat için bizleri aramanız yeterlidir.

Piyano Nakliyatı Hizmetlerimiz

Özfilo Nakliyat olarak kaliteli bir piyano taşıması için doğru adrestesiniz.  Biz hem kurumsal olarak hem de bireysel olarak piyano taşıma hizmeti veriyoruz. En büyük referansımız ise Marmara Ünv. Konservatuar binasındaki onlarca Piyanoların sağlıklı olarak taşınması örneğidir. İhtiyaç halinde ise dış cephe asansör kurarak da Piyanolarınızı taşıyoruz. Sigortalı Piyano taşıması yaptığımız için gönül rahatlığı ile piyanolarınızı bize emanet edebilirsiniz. Web sayfalarımız ve referanslarımızı kontrol ederek bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca 24 saat kesintisiz bir hizmet sunuyoruz.

Şehiriçi Nakliyat Hizmetlerimiz

Ev Depolama
Eşya Depolama

Özfilo Nakliyat olarak Şehiriçi hizmetimiz bütün İstanbul’u kapsamaktadır. Aynı gün içinde taşınma ve nakliyat işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz. Şehiriçi Nakliyat konusunda iddialı bir firma olmamız rakiplerimiz karşısında bizleri daha güçlü yapmaktadır. Şehiriçi nakliyat denince akla gelen ilk firmalardanız. Bizleri sosyal medya kanallarımız , web sitelerimiz üzerinden  inceleyebilirsiniz. Ayrıca 7/24 ulaşabileceğiniz müşteri hizmetleri numarasından arayabilir ve randevu oluşturabilirsiniz.

Para Kasası Nakliyat Hizmeti

Para Kasası Nakliyat için Özfilo Nakliyat sizin aradığınız ilk firmadır. Yılların vermiş olduğu tecrübe ile sizin kasalarınız güvenli alınıp yeni adresinize transferi gerçekleşmektedir. Piyasadaki nakliyeciler bu konuda bizim kadar tecrübeli olmadıkları için bir kaza ile karşılaşmanız kaçınılmaz olur. Firma seçerken dikkat etmeniz gereken en önemli kural budur. Kasa Taşımadaki en önemli husus İŞ güvenliğidir. Bu konuya ekstra  dikkat etmeniz gerekir.Şu an incelemekte olduğunuz Özfilo bu konuda en doğru adrestir.

Soğanlık Evden Eve Nakliyat
Soğanlık Evden Eve Nakliyat
Call Now Button0 535 761 87 21