Eyüpsultan Eşya Depolama

Eyüpsultan Eşya Depolama

Eyüpsultan eşya depolama hizmetimizle, ev ve iş yeri eşyalarını güvenli bir depoda tutmak isteyen müşterilerimize destek olmaktayız. Hizmetlerimiz İstanbul’un her ilçesi ve mahallesinde olduğu gibi Eyüpsultan ve çevresinde ikamet eden kullanıcıların da çeşitli eşyalarını depolamasını sağlar. Geniş ve ferah depolarımızı kullanıcılarımızın hizmetine sunarak eşyalarını bırakırken gözlerinin arkada kalmaması için çalışmaktayız. Eşya depolama alanında titizlikle hizmet vermekte olan Özfilo Depolama Grubu olarak her hacimdeki eşyanızı güvenle muhafaza etmek için sunduğumuz depolar temiz ve ferahtır. Eşyalarınızı depolarımıza koyarken kendi evinizde ya da iş yerinizde bırakıyor gibi gönül rahatlığı yaşayabilirsiniz. Çünkü firmamızın alanında tecrübeli personelleri, eşyalarınızın sağlamlığını ve güvenliğini sağlamak için titiz çalışmalar sürdürmektedir.

Eşya Depolama Hizmetimiz

Eşya depolama alanında uzun yıllardır hizmet vermekte olan firmamız, ev ve iş yeri eşyalarınızın güvenliğini sağlamaktadır. Dilediğiniz kadar süre kiralayabileceğiniz depolarımız düzenli olarak temizlenmektedir. Eşyalarınızı depolarımızda güvenli bir şekilde saklamak için yapmanız gereken bizimle iletişime geçmektir. Eyüpsultan Eşya depolama hizmetimizin süreçleri;

  • Eşyalarınızı depolarımıza koyma isteğinizle firmamızla iletişime geçersiniz,
  • Ardından eşyalarınızın boyutu ve kiralama yapacağınız süreye göre fiyat teklifi alırsınız,
  • Fiyat ve diğer her konuda sizlere ayrıntılı ve açık şekilde bilgi verilmektedir,
  • Güvenlik, temizlik ve fiyat şartlarımız sizin için uygun olduğu takdirde eşyalarınızın zarar görmeyecek şekilde paketlenmesini sağlamaktayız,
  • Nakliyat işlemi için bütçeyi aşan ücretler ödememeniz için bu alanda da destekçiniz olmaktayız,
  • Eşyalarınızı depolarımıza güvenle yerleştirmekte ve gerekli güvenlik önlemlerini almaktayız.

Bu süreçlerden sonra eşyalarınızı dilediğiniz zaman görebilme imkanınız da mevcuttur. Herhangi bir zarar ya da güvenlik ihlali durumu yaşanmadığından kendi gözlerinizle görerek emin olabilirsiniz. Zahmetsiz ve kolay bir şekilde eşyalarınızı depolarımıza koyarak bize emanet edebilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Eşya Depolama

Eyüpsultan eşya depolama alanında uzun yıllardır hizmet vermekte olan firmamızın geniş ölçülere sahip çok sayıda deposu bulunmaktadır. Depolamak istediğiniz eşyaların hacmine göre size uygun olan depoyu seçebilmektesiniz. Ferah, temiz, rutubetsiz depolarımızı dilediğiniz kadar sürede kullanabilirsiniz. Aylık olarak ücretlendirilen depolarımıza ödeyeceğiniz ücretler, eşyalarınızın kapladığı alana göre değişiklik göstermektedir. Ancak çok sayıda ev ve iş yeri eşyanızı fiyat açısından endişe yaşamadan depolarımızda saklayabilirsiniz. Eşya depolama hizmetimizdeki amacımız eşyalarınızın güvenliğini sağlarken müşteri memnuniyetini de en üst seviyeye getirmektir. Bu nedenle fiyat tariflerimizde de sizin bütçenizi korumayı göz etmekteyiz.

Herhangi bir açıdan sorun yaşamamanız için tüm güvenlik önlemlerini almakta ve bu gelişmiş depoları uygun fiyatlar dahilinde kullanımınıza sunmaktayız. Kişisel olarak kiraladığınız depoları istediğiniz zaman ziyaret edip eşyalarınızı kontrol etme imkanınız da bulunmaktadır. Bu nedenle güvenilirlik açısından kafanızda soru işareti oluşması da engellenmektedir. Eyüpsultan’da güvenli ve uygun fiyatlı eşya depolama hizmeti almak için firmamızla iletişim numaralarımız aracılığı ile dilediğiniz zaman irtibata geçebilirsiniz.

İletişim : 444 55 37

Yetkili : 0 535 761 87 21 

Eyüpsultan Eşya Depolama
Eyüpsultan Eşya Depolama