Arama:

Evden Eve Nakliyat

Özfilo Tezel Nakliyat olarak kurulduğumuz günden bu yana Evden Eve Nakliyat konusunda iddialı bir firmayız. Prensip ve ilke olarak öncelikli hedefimiz siz değerli müşterilerimize  kaliteli ve güvenli bir hizmet sunmaktır. Bunu başardığımızın  göstergesi olarak sürekli büyümüş olmamız ve kendimizi yenilememizdir.

Evden Eve Nakliyat  konusundaki tüm sorunlarınıza  çözüm ortağı olmak ve sizlere kaliteli bir hizmet vermek bizleri onurlandırmaktadır.Bu hizmetlerimizden yaralanmak için bizleri web sitelerimiz ve iletişim numaralarından arayarak ulaşabilirsiniz. Özfilo Nakliyat sürekli müşterilerinin yanındadır. Garantili taşıma ve sabit ücret bizleri rakiplerimizden ayıran en önemli özelliktir.

İsyeri Ofis Taşıma

Evden Eve Nakliyat

Nakliyat Hizmeti

Özfilo Nakliyat olarak İstanbul tüm ilçe ve semtlerinde işyeri ve ofis taşıma konusunda çok tecrübelidir. Bu konudaki referanslarımız da bizlere ayrı bir özgüven katmaktadır. İşyeri ve Ofis Taşıma yaklaşık 20 yılı aşkındır İstanbul da hizmet verdiğimiz alanlardan biridir.

Kaliteli , güvenli ve düzenli bir Ofis ve İşyeri taşıma hizmeti almak isterseniz bizleri web sayfalarımız ve iletişim numaralarımızı arayarak ulaşabilirsiniz. İşyeri ve Ofis Taşıma dendiğinde İstanbul da akla gelen firmalardan biriyiz. Bize ulaşmanız yeterlidir böyle bir hizmetten faydalanmak için …

Şehirlerarası Nakliyat Hizmeti 

Özfilo Nakliyat olarak İstanbul’dan tüm illere nakliyat hizmetimiz vardır. Yakın illere aynı gün teslimat , uzak illere ise 72 saat içerisinde kaliteli ve güvenli nakliye hizmetimiz vardır. Bunun için bizlere ulaşmanız yeterlidir. Bütün taşımalarımız garantili , sigortalı ve sabit fiyat garantilidir.

Asla fiyatlarımız konusunda taviz vermiyor ve ilk konuştuğumuz fiyat konusunda ısrarlıyız. Yıllardır Şehirlerarası Nakliyat hizmeti veren firmamız Türkiye geneli bir markadır. Şehirlerarası Nakliyat konusundaki tecrübelerimiz fazlası ile mevcuttur. Çünkü tam 20 yıldır bu hizmetimizi veriyoruz.

Yalı – Villa – Malikane Nakliyatı Hizmeti

Özfilo Nakliyat İstanbul’daki hizmet serisine villa yalı ve malikane hizmetlerini de katarak siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Garantili , sigortalı ve güvenli taşaımalarımıza güçlü referanslarımızı da inceleyerek bu konuda fikir sahibi olabilirsiniz. Dolayısı ile Özfilo Nakliyat demek marka ve kaliteli taşıma demektir.

Öncelikle bu hizmetlerimiz için sizlere ücretsiz ekspertiz hizmeti veriyoruz. Eksper arkadaşlarımız bir keşif çıkararak sizlere fiyat konusunda ve taşıma konusunda bilgilerimizi sunuyor. Eğer karşılıklı mutabakat sağlanırsa sözleşmemizi yapmaktadırlar. Daha sonra taşınma için hazırlıklarımız başlar. Eşyalarınızı taşımadan bir önce paketleme ve sargı işlemleri için sizlerin evine geliyoruz. Sargı ve paketleme bittikten sonra ertesi gün ise taşıma işlemlerini başlatıyoruz. Böyle detaylı ve kaliteli bir nakliyat için bizleri aramanız yeterlidir.

Bina Nakliyatı Hizmeti

Bina Nakliyatı İstanbuldaki kentsel dönüşümden dolayı sıkça ihtiyaç bulunan bir hizmettir. Bütün İstanbul ilçe ve semtlerde bina nakliyatı hizmetimiz mevcuttur. Dolayısı ile tüm binaların boşaltılmasını bir gün içinde yani 24 saatlik zaman diliminde tamamlayabiliyoruz.

Dış cephe asansörlerimi ile zamandan yeterince süre kazanıyoruz. Öncelikle bu hizmeti almanız için bizim ile iletişime geçip sözleşme hazırlamanız lazım. Daha sonra yapılacak iş programı ile binayı bize teslim etmeniz gerekiyor. Bu işlemler tamamlandıktan sonra bizler hemen işe başlıyoruz ve 24 saat zaman diliminde binayı komple boşaltıyoruz. Ve eşyalarınızın diğer adreslere sağlıklı taşınmasını sağlıyoruz.

Sigortalı Nakliyat Hizmeti 

Sigortalı Nakliyat bütün taşımalar ve nakliyatlarda müşterilerimiz sunduğumuz bir hizmettir. Bu hizmetimiz için müşterilerimizden ekstra bir ücret talep etmiyoruz. Dolayısı ile taşınma ve nakliyatta karşılaşacağınız herhangi bir zararınızı sigortalarımız karşılamaktadır.

Özfilo nakliyat kesinlikle sigortası yapılmamış hiçbir taşıma veya nakliyat işini yapmamaktadır. Bizim bu hizmetlerimizden faydalanmanız için bizi aramanı yeterlidir. Özfilo Nakliyat kalitede öncü bir firmadır. Marka değerimizi sürekli arttırmakta kararlıyız.

Evden Eve Nakliyat
Maltepe Asansörlü Evden Eve Nakliyat
Call Now Button0 535 761 87 21