Esenyurt Eşya Depolama

Esenyurt Eşya Depolama

İstanbul’un diğer bölgelerinde olduğu gibi Esenyurt eşya depolama hizmetlerimizle de sizlere geniş kapsamlı bir destek sağlamaktayız. İstanbul’un farklı noktalarında yer alan depolama alanlarımız sayesinde daima en yakın depoyu hizmetinize sunabilmekteyiz. Böylelikle eşyalarınızın nakliye işlemi sırasında çok daha kısa bir mesafe kat etmesini hedeflemekteyiz. Bu durum hem süreci daha kolay bir hale getirirken hem de eşyalarınızın güvenliğini de garanti altına almaktadır.

Özellikle nakliye sürecinin hassas eşyalar için riskli olduğu göz önüne alınırsa kısa bir mesafe kat edilmesi önemli ölçüde avantaj sağlamaktadır. Buna ek olarak elbette transferin güvenli bir biçimde gerçekleşmesi için her türlü önlemi almaktayız. Bu doğrultuda personellerimiz her bir eşyanızı özel olarak paketler ve nakiye aracı içerisine en uygun şekilde yerleştirir. Esenyurt eşya depolama hizmetlerimizden yararlanmak için sayfamızda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bzimle temasa geçebilirsiniz.

Esenyurt Güvenli Eşya Depolama

Çoğu zaman eşya depolamanın yalnızca eşyalar için kapalı ve korunaklı bir alan bulmaktan ibaret olduğu düşünülmektedir. Hatta pek çok insan herhangi bir dört duvarın bu işlem için yeterli olabileceği kanaatindedir. Ancak profesyonel bir depolama hizmeti söz konusu olduğunda durum hiç de böyle değildir.

Aksine eşya depolama demek eşyalarınızın gerek kozmetik gerekse de fonksiyonel anlamda hiçbir zarara uğramadan muhafaza edilmesi demektir. Bu doğrultuda depolama alanının eşyalar için uygun bir yaşam ortamı oluşturması şarttır. Özfilo Tezel Depolama Grubu olarak eşyalarınızın güvenli bi biçimde depolayabilmek için son derece hassas bir yaklaşık göstermekteyiz. Bu anlamda hizmet ilkelerimizi şu şekilde özetleyebiliriz.

  • Öncelikle iş birliğimizin hiçbir aşamasında profesyonellikten ödün vermediğimizi belirtmek isteriz. Bu açıdan ekibimiz depolama ve nakliye alanında uzman ve deneyimli personellerden teşekkül etmiştir.
  • Eşyalarınızı kasko ve sigorta güvencesi altına alarak sizlere güvenilir bir hizmet sunmaktayız.
  • Depolarımızı büyüklüğüyle orantılı sayıda güvenlik personelleri aracılığıyla denetim altında tutmaktayız. Ayrıca güvenlik personellerimizi 7 gün 24 saat aktif kamera sistemlerimizle desteklemekteyiz.
  • Depolarımızın hijyenikliği konusunda da benzer bir hassasiyeti sürdürmekteyiz. Bu doğrultuda sıklıkla profesyonel temizlik personelleriyle iş birliğine giderek çalışmalar gerçekleştirmekteyiz.
  • Benzer bir biçimde haşerelere karşı da aynı önlemleri almak, profesyonel uzmanların görüşlerine başvurmaktayız.
  • Depolarımızın iklim koşulları açısından da sağlıklı olmasına önem vermekteyiz. Bu nedenle kesintisiz rutubet, nem ve ısı kontrolleri gerçekleştirmekteyiz. Buna ek olarak depolama alanlarımızı havalandırma sistemleri ve klimalar aracılığıyla havalandırmaktayız.

Esenyurt Eşya Depolama Fiyatları

Özfilo Tezel Depolama Grubu olarak kaliteli ve profesyonel bir hizmeti en uygun fiyatlarla sizlere sunmaktayız. Bu noktada müşteri memnuniyetinin önceliğimiz olduğunu vurgulamak isteriz. Dolayısıyla fiyatlandırma yaparken de aynı politikayla hareket etmekteyiz.

Bu doğrultuda eşyalarınızın ne kadar geniş bir depolama alanına ihtiyaç duyacağı ve ne kadar süreyle saklanacağı gibi faktörlere bakarak fiyatlandırma yapmaktayız. Sayfamız üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Esenyurt eşya depolama desteğimizden yararlanabilirsiniz.

İletişim : 444 55 37

Yetkili   : 0 535 761 87 21 

Esenyurt Eşya Depolama
Esenyurt Eşya Depolama