Esenler Eşya Depolama

Esenler Eşya Depolama

Nakliye ve eşya depolama büyük kentlerin en çok ihtiyaç duyduğu hizmetlerden biridir. Özellikle İstanbul gibi metropollerde bu talebin çok daha yoğun olduğunu söylemek mümkündür. Buna karşılık talebin böylesine yoğun olduğu İstanbul’da kaliteli bir eşya depolama hizmeti bulabilmek de aynı derecede güçtür. İşte bu noktada Özfilo Tezel Depolama Grubu olarak en iyi hizmeti sizlere sunmak için çaba göstermekteyiz. İstanbul’un tüm bölgelerinden hizmet sağlayan ekibimiz Esenler eşya depolama desteğiyle de yanınızdadır. Gerek kurumsal gerekse de bireysel tüm eşya depolama gereksinimleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Standartların üstünde bir hizmet kalitesini sizlere bütçe dostu fiyatlarla sunmaktayız. Taleplerinizi bize iletmek için sayfamızda yer alan iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

Esenler Eşya Depolama Hizmeti

Alanında uzman çok sayıda personelimizle sizlere kapsamlı ve profesyonel bir Esenler eşya depolama desteği sağlamaktayız. Bu doğrultuda ekibimiz eşyalarınız için en ideal depolama koşullarının yaratıldığından emin olmaktadır. Buna ek olarak müşteri odaklı yaklaşımımızla en kısa sürede sizin için en uygun hizmeti sunmayı amaçlamaktayız. İstanbul’un farklı bölgelerinde bulunan depolama alanlarımızla eşyalarınızı güvenli bir biçimde muhafaza etmekteyiz. Esenler eşya depolama kapsamında sizlere sağladığımız hizmetlerin bazıları şunlardır:

  • Ev eşyalarınızı uygun bir biçimde depolamamız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eşyalarınızın gerek kozmetik gerekse de işlevsel durumuna hiçbir zarar gelmeden kısa ya da uzun süre fark etmeksizin depolayabilmekteyiz. Bu doğrultuda 1+1, 2+1 ve 3+1 oda depolarımızla eşyalarınız için ideal bir ortam yaratmaktayız.
  • Ev eşyalarının yanı sıra ofis eşyalarınız için de bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bilhassa pandemi sürecinde işletmelerin birçoğu geçici bir kapatmaya gitmek zorunda kaldı. Bu da özellikle İstanbul gibi büyük kentlerde kaliteli hizmet sunan depolama firmalarına olan ihtiyacı artırdı. Bu noktada Özfilo Tezel Depolama Grubu olarak sizler için en üstün standartları sağlamaktayız.
  • Esenler eşya depolama hizmetlerimiz kapsamında nakliye desteği de yer almaktadır. Bizimle iletişime geçmenizin akabinde personellerimiz eşyalarınızın depolarımıza transferi için çalışmalara başlar. Bu doğrultuda hassasiyetle ambalajladığımız eşyalarınızın güvenli bir biçimde taşındığından emin olmaktayız.
  • Bunların yanı sıra sizlere kasko ve sigorta desteği de sunmaktayız. Bu noktada memnuniyetinizin bizim için öncelikli olduğunu belirtmek isteriz. Sigorta hizmetlerimiz sayesinde eşyalarınızla ilgili en ufak bir sorunda zararınızın karşılanacağından emin olabilirsiniz.

Esenler Güvenli Eşya Depolama

Özfilo Tezel Depolama Grubu olarak sizlere sağladığımız desteğin öneminin bilincindeyiz. Bu doğrultuda eşyalarınızın güvenliği için titiz bir yaklaşım sergilemekteyiz. Depolama alanlarımızı 7 gün 24 saat kesintisiz bir biçimde güncel kamera sistemleriyle takip etmekteyiz. Buna ek olarak deponun büyüklüğüyle orantılı sayıda güvenlik personellerimizle de alanın emniyetini sağlamaktayız. Nitekim eşyalarınızın depolandığı alanlara yalnızca yetkililerin erişim izni bulunmaktadır. Esenler Eşya Depolama Tüm bu önlemlerle güvenlik açısından ortaya çıkabilecek her türlü sonunun önüne geçmekteyiz. Eşyalarınızı güvenle bizlere emanet etmek için sayfamız üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim : 444 55 37

Yetkili : 0 535 761 87 21 

Esenler Eşya Depolama
Esenler Eşya Depolama