Beyoğlu Eşya Depolama

Beyoğlu Eşya Depolama

İstanbul’un sektörel açıdan en hareketli alanlarından biri de nakliye ve depolama hizmetleridir. İstanbul gibi büyük bir şehrin kesintisiz canlılığı düşünülünce bu durumu şaşırtıcı bulmamak gerekir. Nitekim depolama sektörünün şehirdeki hacmine rağmen güvenli bir depolama hizmetiyle karşılaşmak oldukça zordur. Bu noktada Özfilo Tezel Depolama Grubu olarak İstanbul’un her noktasında olduğu gibi Beyoğlu eşya depolama hizmetlerinde de üstün bir hizmet vadetmekteyiz. Alanında birikimli ve uzman personellerden oluşan kadromuz sizler için en ideal hizmeti sunabilmek adına taleplerinizi beklemektedir. Buna ek olarak İstanbul’un her köşesine yayılmış olan depolama alanlarımız güvenilir ve steril yapılarıyla öne çıkmaktadır. Beyoğlu eşya depolama ihtiyaçlarınıza yönelik profesyonel bir çözüm için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sayfamızda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak 7/24 bize ulaşabilirsiniz.

Beyoğlu Eşya Depolama Yöntemleri

Pek çok insan depolama hizmetlerinin eşyalar için yalnızca bir alan temin etmekten ibaret olduğunu düşünmektedir. Ancak Özfilo Tezel Depolama Grubu olarak durumun bundan ibaret olmadığının son derece farkındayız. Tam aksine bir depolama hizmetinin asıl fark yaratacağı nokta eşyaların ilk günkü durumlarını muhafaza edebilmesidir. Ayrıca bu ilke yalnızca işlevsellik açısından değil kozmetik açıdan da aynı derecede geçerlidir. Bir eşyanın değerini belirleyen şey şüphesiz yalnızca fonksiyonelliği değil aynı zamanda görüntüsüdür. Bu doğrultuda eşyalarınızın her an yeniden kullanıma hazır bir biçimde depolanmasına titizlik göstermekteyiz. Bu doğrultuda ekibimizin üzerinde hassasiyetle durduğu noktaları şu şekilde sıralayabiliriz:

  • İlk olarak eşyalarınızın adresinizden güvenli bir biçimde transferini sağlamaktayız. Nakliye ekibimiz adresinize ulaşarak bu anlamda size kapsamlı bir destek sunar.
  • Nakliye işlemleri sırasında kırılması ya da hasar görmesi muhtemel tüm eşyalarınız özel olarak paketlenir. Ayrıca nakliye aracı içerisindeki yerleşimleri de buna göre ayarlanır.
  • Aynı durum elektronik cihazlar söz konusu olduğunda da geçerlidir. Elektronik cihazların hareket halinde kolaylıkla işlevsel sorunlarla karşılaşabildiği bir gerçektir. Bu nedenle ekibimiz bu tür cihazların nakliyesinde sabit kalmaları için çeşitli yöntemlerden yararlanır.
  • Eşyalarınızın saklanacağı depolarımızı sürekli olarak profesyonel temizlik çalışmalarıyla arındırmaktayız. Bu anlamda depolama alanlarımızın son derece havadar ve steril olduğunu vurgulamak isteriz.
  • Temizlik çalışmalarına ek olarak depolama alanlarımızın haşerelere karşı koruması da sağlanmaktadır. Bu noktada gerektiğinde profesyonel uzmanlardan destek alarak düzenli ilaçlama ve denetleme yapmaktayız.
  • Depolama alanlarımız nem, rutubet ve sıcaklık gibi havaya bağlı koşullar açısından da idealdir. Bu doğrultuda klima ve havalandırma sistemleri kullanarak eşyalarınıza uygun bir ortam yaratmaktayız.

Beyoğlu Eşya Depolama İletişim

Hem kurumsal hem de bireysel depolama ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Özfilo Tezel Depolama Grubu olarak en ideal hizmeti bütçe dostu fiyatlarla sizlere sunmaktayız. Buna ek olarak 7/24 depolama alanlarımızın güvenliğini sağlayarak eşyalarınıza herhangi bir zarar gelmesinin önüne geçmekteyiz. Bu noktada güvenlik personellerimizin yanı sıra teknik ekipmanlarımızla da kapsamlı bir uygulama gerçekleştirmekteyiz. Beyoğlu eşya depolama hizmetlerimiz için sayfamızda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim : 444 55 37

Yetkili : 0 535 761 87 21 

Beyoğlu Eşya Depolama
Beyoğlu Eşya Depolama