Beylikdüzü Eşya Depolama

Beylikdüzü Eşya Depolama

İstanbul’un tüm noktalarında olduğu gibi Beylikdüzü eşya depolama hizmetlerimizden yararlanmak için de bizimle iletişime geçebilirsiniz. Farklı bölgelerde bulunan depolama alanlarımızla size en yakın ve uygun depoyu hizmetinize sunmaktayız. Depolama alanının adresinize yakın olması süreç açısından kolaylaştırıcı olmasının yanı sıra eşyaların güvenliği için de son derece önemlidir. Bu tür gereksinimlerde eşyalar için güvenlik tehdidi oluşturan asıl konu depolama değil, nakliyedir. Hizmetlerimizden yararlanmak için bizimle iletişime geçtiğinizde ekiplerimiz eşyaları verdiğiniz adresten depolarımıza transfer eder. Bu açıdan yakınınızda yer alan depolama alanlarını kullanan ekibimiz yolculuğu daha kısa ve güvenli bir hale getirmektedir. Ayrıca yolculuk sırasında olası her türlü riskli duruma karşı da gerekli önlemleri almaktayız. Bu anlamda ekibimiz her bir eşyanızı özel bir biçimde paketleyerek araç içerisine en ideal şekilde konumlandırır.

Beylikdüzü Güvenli Eşya Depolama Hizmeti

Özfilo Tezel Depolama Grubu olarak eşya depolamanın eşyalar için kapalı bir alan temin etmekten ibaret olmadığının bilincindeyiz. Bu anlamda ekibimiz sizlere en üstün hizmeti vermek adına titiz bir yaklaşım göstermektedir. Sürecin her noktasında sizi bilgilendirerek onayınız doğrultusunda hareket etmekteyiz. Bunun yanı sıra başlangıçta anlaştığımız koşullara sadık kalarak müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sunmaktayız. Bu doğrultuda Beylikdüzü eşya depolama hizmetlerimizde sahip olduğumuz ilkelerden bazıları şunlardır:

  • İş birliğimizin hiçbir noktasında profesyonellikten asla taviz vermeyiz. Bu anlamda kadromuz depolama ve nakliye sektöründe geniş deneyim sahibi uzman personellerden oluşmaktadır.
  • İsteğiniz doğrultusunda eşyalarınızı kasko ve sigortayla güvence altına almaktayız. Böylelikle muhtemel en ufak sorunda bile zararınızın karşılanacağını garanti ederiz.
  • Depolama alanlarımızı 7 gün 24 saat kesintisiz bir biçimde güvenlik personellerimiz aracılığıyla denetlemekteyiz. Buna ek olarak son teknoloji kamera sistemlerimiz ve diğer teknik ekipmanlarımız da aynı şekilde sürekli aktiftir.
  • Depolama alanlarımızın sadece güvenlik değil hijyen açısından da kontrollerini sağlamaktayız. Bu doğrultuda depolarımızda düzenli aralıklarla profesyonel temizlik çalışmaları gerçekleştirmekteyiz.
  • Buna paralel bir biçimde haşerelere karşı koruma sağlamak amacıyla gerekli ilaçlamaları da yapmaktayız.
  • Depolarımızın sıcaklık, rutubet ve nem gibi konularda da sağlıklı olmasına dikkat etmekteyiz. Bu açıdan depolama alanlarımız sıklıkla havalandırılmasına ek olarak klima ve hava temizleme filtrelerine sahiptir.

Beylikdüzü Eşya Depolama Fiyatları

Sizler için en ideal hizmeti sunabilmek adına son derece bütçe dostu ücretlerle çalıştığımızı ifade etmeliyiz. Özfilo Tezel Depolama Grubu olarak önceliğimizin müşteri memnuniyeti olduğunu belirtmek isteriz. Bu doğrultuda fiyatlandırma yaparak bazı faktörleri göz önünde tutarak size teklif sunmaktayız. Bu faktörlerin başında da tahmin edileceği üzere ihtiyaç duyacağınız depolama alanının büyüklüğü gelmektedir. İkinci bir konu ise eşya depolama hizmetlerimizden ne kadar süreyle yararlanmak istediğinizdir. Depolama hizmetlerimizin alanı ve süresi arttıkça sizler için çeşitli kampanyalar sunmaktayız. Sayfamızda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bizimle temasa geçebilirsiniz.

Beylikdüzü Eşya Depolama
Beylikdüzü Eşya Depolama

 İletişim : 444 55 37

Yetkili : 0 535 761 87 21