Başakşehir Eşya Depolama

Başakşehir Eşya Depolama

Başakşehir eşya depolama hizmetini güvenilir ve kaliteli şekilde sunan Özfilo Depolama Grubu, müşterilerine en uygun fiyatlarla en profesyonel depolama hizmetini vermektedir. Yaşam alanlarımızda kullanılmayan veya atmaya kıyamadığımız tüm ürünleri depolarımızda muhafaza etmekteyiz. Buna anlamda dilediğiniz süre bu hizmetimizi sizlere vermekteyiz.

Firmamızın sağladığı depolama alanları ve depo koşulları gerekli tüm standartlara uygun olarak hizmet vermektedir.

Profesyonel ekiplerimiz ile yürüttüğümüz müşteri memnuniyeti odaklı depolama hizmetimiz, sizlerin tüm ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde oluşturulmakta, 7/24 sizlerin ihtiyaçlarına cevap vermektedir.

Başakşehir Eşya Depolama Hizmeti

Başakşehir eşya depolama hizmetlerinde önceliğimiz, emanet aldığımız tüm eşyaları güvenle muhafaza etmekteyiz. Bu sayede müşterilerimize sıfır hasar ile teslim garantisi sağlamaktayız. Müşteri odaklı çalışma prensibimiz, yılların verdiği deneyim ve uzman çalışma arkadaşlarımız ile birlikte en üstün depolama hizmetini oluşturmaktadır.

Adresinize gelerek en doğru fiyat ve hizmetleri sunmak adına ekspert hizmetimiz ile eşyalarınızın analizini yapmaktayız. Bu doğrultuda en uygun depolama hizmetini sizlere sunmaktayız. Belirlenen tarihte belirtiğiniz adresinize gelerek özenle eşyalarınızı almakta, gerekli durumlarda ambalajlama işlemi yapmaktayız.

Her türlü eşya türüne göre düzenlenen depolarımızda yerleştirilmesini yaptıktan sonra, anahtarını sizlere teslim etmekteyiz. Düzenli kontrol ve önemlerle güvenliği sağlanan depolarımızda tüm eşyalarınızı sorunsuz şekilde muhafaza etmekteyiz.

Farklı kategorilerde emanete aldığımız tüm ürünler özelliklerine uygun depolara yerleştirilmektedir. Eşya depolama hizmeti kapsamında emanet aldığımız ürünler ev eşyası, ofis eşyası, koli ve paketler, arşiv ve koleksiyonlar, sanat ürünleri gibi birçok farklı kategoriden oluşmaktadır. Özfilo Depolama Grubu olarak en güvenilir ve en profesyonel hizmeti sizlere en uygun fiyatlarla sunmaktayız.

Eşya Deposu Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Özfilo Depolama Grubu olarak Başakşehir ilçesinde kaliteli uzman kadromuz ile eşya depolama hizmeti vermekteyiz. Her türlü eşya depolama için gerekli şartları sağlayan depolarımızda, güvenle ve titizlikle muhafaza etmekteyiz. Böylece eşyalarınızı sorunsuz şekilde sizlere teslim etmekteyiz. Hizmet verdiğimiz depolama kategorilerini başlıca sıralarsak:

  • Ev eşyası depolama
  • Ofis eşyası depolama
  • Antika- sanat eşyası depolama
  • Villa eşyası depolama
  • Arşiv depolama
  • Koli-paket depolama olarak karşımıza çıkmaktadır.

Eşya deposu seçiminde dikkat edilmesi gereken en önemli etken güvenlik konusudur. Özfilo depolama olarak, sigorta karşılığı depoladığımız ürünleriniz, oluşturduğumuz 24 saat kameralı sistemler ile kontrol altında güvenle tutulmaktadır. Aynı zamanda önemli bir diğer husus ise, depo alanlarının şartları ve hijyenidir.

Her gün özenle kontrolü sağlanan depolarımız ilaçlanmakta, nem, küf gibi dış etkenlere karşı özenle korunmaktadır. Farklı özelliklere sahip olan depoladığımız ürünleri, gerekli şartlara uygun, sıcaklık ve nem oranları kontrol altında olan, eşya büyüklüğüne göre hacmi belirlenen depolarda saklamaktayız. Özel olarak kişiye tahsil ettiğimiz depolama alanları ile birlikte her alanda müşterilerimizin ihtiyaçlarını hizmetlerimizle karşılamaktayız.

Başakşehir Eşya Depolama Fiyatları

Başakşehir eşya depolama fiyatları, firmamız bünyesindeki uzman eksperlerimiz tarafından adresinize gelerek detaylı inceleme sonucu belirlenmektedir. Bu sayede uygun fiyat listelerine göre şekillenen, eşya miktarı, depo büyüklüğü ve eşya kategorisine göre değişen fiyatlandırma, müşterilerimize en makul şekilde sunulmaktadır.

Detaylı ve net bir fiyatlandırma alabilmeniz için iletişim bölümünden bizi arayabilirsiniz.

İletişim : 444 55 37

Yetkili  : 0 535 761 87 21

Başakşehir Eşya Depolama
Başakşehir Eşya Depolama