Bakırköy Eşya Depolama

Bakırköy Eşya Depolama

Bakırköy eşya depolama işlemleriniz için tercih edebileceğiniz firmamız, üstün hizmet kalitesi ve profesyonel kadrosunu sizlere sunmaktadır. Tarafımızdan talep edeceğiniz eşya depolama hizmetinde, uygun depo alanları ve ideal şartları sizler için sağlamaktayız. Böylece güvenli bir şekilde eşyalarınızı saklamaktayız. Firmamızda, evinizde kullanmadığınız tüm eşya gruplarını uygun fiyatlarla, kaliteli ve güvenilir depolama imkanıyla sizlere sunmaktayız.

Müşteri memnuniyetini esas alarak yaptığımız Bakırköy eşya depolama hizmeti ile tüm eşyalarınızı güvenle koruma altına almaktayız. Böylece uygun koşullarda eşyalarınız dilediğiniz kadar muhafaza edilmektedir. Profesyonel ve yüksek standartlarda oluşturduğumuz hizmet anlayışımız ile sizlerin eşya depolama ihtiyaçlarına cevap vermekteyiz.

Bakırköy Eşya Depolama Hizmetleri

Bakırköy eşya depolama hizmetleri kapsamında, alanında uzman kadromuzla sektörde hizmet veren lider bir firmayız. Sigorta işlemleri ile eşyalarınız güvenle saklanarak, gerekli olan tüm prosedürler uygulanmaktadır. Müşterilerimizin istek ve memnuniyetini ön planda tuttuğumuz hizmet anlayışımız ile, ihtiyaçlarınızı en kaliteli şekilde karşılamaktayız. İhtiyaç fazlası eşyalarınızı, kullanmadığınız malzemelerinizi veya belirli gün emanet etmek istediğiniz ürünlerinizi kategorisine göre almaktayız. Bu eşyalarınızı uygun koşullarda, güvenle depolarımızda muhafaza etmekteyiz. Firmamızdan hizmet alarak, depolayabileceğiniz ürünler:

 • Ev eşyası,
 • Ofis eşya ve malzemeleri
 • Önemi arşivler
 • Elektronik eşyalar
 • Koli ve paketli malzemeler
 • Antika, sanat eseri gibi değerli ürünler olarak eşya depolama hizmeti vermekteyiz.

7/24 eşya depolama hizmeti veren Özfilo Depolama Grubu, öncesinde yapmış olduğunuz görüşmeye göre belirlenen tarihte depolanacak ürünleri özenle paketlemekte, steril temiz ve güvenli depo alanlarına yerleştirmektedir. Bu anlamda eşya depolama hizmeti için anlaşma esnasında uygun gördüğünüz süreyi talep edebilirsiniz. Akabinde bizlerle görüşerek anlaşma için süreyi uzatıp, kısaltabilirsiniz. Bu noktada esnek ve talebinize uygun bir depolama hizmeti sunmayı amaçlıyoruz. Depolama süresinin bitmesinin sonrasında, hassas bir şekilde eşyalarınızı adresinize iletmekteyiz. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma anlayışımız ile sizlere en üstün hizmetleri sunmaktayız.

Bakırköy Eşya Depoları Özellikleri

Bakırköy eşya depolama hizmetlerini verdiğimiz eşya depolarımız, özel olarak seçilmekte ve tüm gerekli özellikleri taşımaktadır. Firmamızın bünyesindeki eşya depoları;

 • Küf, nem, rutubet gibi oluşabilecek tüm etkenlere karşı korumalı,
 • Gerekli tüm ilaçlama ve dezenfeksiyon işlemlerinin uygulandığı,
 • Deprem sel gibi doğal afetlere karşı gerekli korunmaya sahip,
 • Anahtarının size özel ve ait olduğu,
 • Güvenle 24 saat kamera ile izlenen,
 • Eşyalarınız için gerekli büyüklüğe sahi olarak gerekli tüm şartları sağlamaktadır.

Bakırköy Eşya Depolama Fiyatları

Bakırköy eşya depolama fiyatları, müşterilerimizin cebi düşünülerek makul bir şekilde düzenlenmektedir. Ancak ayrıntılı fiyat bilgisi hizmetin standardına göre değişiklik göstermektedir. Bu anlamda eşya depolama hizmeti öncesi uzman eksperlerimiz eşyalarınızın niteliklerini belirlemektedir. Bu sayede eşya miktarı, depolama süresi gibi faktörler belirlenerek sizlere en uygun fiyatlar sunulmaktadır. En doğru ücretlendirmeyi öğrenebilmeniz için, numaralarımızdan bizleri arayıp görüşme talep edebilirsiniz. Böylece eşya depolama noktasında, ekspertiz hizmeti alabilirsiniz. 7/24 ihtiyacınız olduğu her anda, güvenli bir şekilde şekilde depolamak istediğiniz ürünleri önlemler dahilinde depolarımıza emanet edebilirsiniz.

İletişim : 444 55 37

Yetkili : 0 535 761 87 21

Bakırköy Ev Eşyası Depolama
Bakırköy Eşya Depolama