Bahçelievler Eşya Depolama

Bahçelievler Eşya Depolama

Firmamızın sizlere sunduğu Bahçelievler eşya depolama hizmeti ile tüm eşyalarınızı güvenli bir alanda saklayabilirsiniz. Yüksek standartlara sahip olan depolarımızı haftalık, aylık ya da yıllık olarak kiralayabilirsiniz. Bu noktada depo kiralama sürelerini tamamen kendiniz belirleyebilirsiniz. Böylece istediğiniz süre boyunca eşyalarınızı güvenli bir alanda saklamanın rahatlığını yaşayabilirsiniz. Müşteri memnuniyetini sağlama amacıyla dizayn ettiğimiz depolarımız, tüm eşyalarınızı tek bir depoda saklayabilmenize olanak tanır. Firmamızı tercih ederek kiralayacağınız her depo, sadece size özel olarak hizmet vermektedir. Kiraladığınız depolarda sadece sizin eşyalarınız yer alacak ve depo tamamen sizin kontrolünüzde olacaktır. Bahçelievler’de bulunan depolarımız, belirli aralıklarla temizlenmektedir. Bu sayede eşyalarınız tamamen temiz ortamlarda saklanabilmektedir.

Bahçelievler Eşya Depolama Hizmeti

Bahçelievler eşya depolama hizmeti sayesinde eşyalarınızı güvenilir bir alanda saklayabilir ve istediğiniz süre zarfında bu alanlarda kalmasını sağlayabilirsiniz. Kiraladığınız depoları, istediğiniz zaman boşaltma ve eşyalarınızı depolardan çıkarma özgürlüğüne de Özfilo Depolama Grubu hizmetlerini tercih ederek sahip olabilirsiniz. Bahçelievler eşya depolama hizmetimizden faydalanmak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz;

  1. Web sitemize bağlanın ve hizmetlerimizden birini tercih edin
  2. Depo kiralamak istediğiniz semti seçin
  3. Ardından web sayfamızda yer alan iletişim numarasından firmamıza ulaşın
  4. İletişim esnasında depolar hakkında bilgiler alın ve ne kadar süre kiralamak istediğinizi belirtin
  5. Son olarak firmamıza adresinizi iletin

Firmamız bünyesinde bulunan nakliye araçları, verdiğiniz adreslere kısa süre içerisinde gelmektedir ve eşyalarınızın herhangi bir sorun yaşanmadan taşınmasını sağlamaktadır. Nakliye esnasında tüm eşyalarınız firmamızın güvencesi altındadır. Bu sayede taşıma esnasında eşyalarınız hiçbir zarar görmemektedir.

Bahçelievler Büyük Eşya Depolama Hizmeti

Firmamız, Bahçelievler’de çok sayıda depo seçeneğini sizlere sunmaktadır. Sunulan bu depo seçenekleri, m² olarak da birbirinden ayrılmaktadır. Eşyalarınızın büyüklüğü ve adedine bağlı olarak metre karesi büyük ya da küçük olan depoları tercih edebilirsiniz. Özellikle evinize ve iş yerinize sığdıramadığınız ancak atmayı istemediğiniz ya da ilerleyen zamanlarda kullanmayı isteyeceğiniz eşyalarınızı, büyük alanlı depolarımızda uzun süre güvenli bir şekilde saklayabilirsiniz. Her ihtiyacınızı karşılamayı hedefleyen firmamız, farklı büyüklüklere ve standartlara sahip olan depo seçeneklerini sizlere sunmaktadır.

Bahçelievler Güvenilir Eşya Depolama Hizmeti

Eşyalarınızın güvenle saklanması için firmamızı tercih edebilir, sizlere sunduğumuz güvenlik seçenekleri sayesinde içiniz rahat bir şekilde depolarımızı kullanabilirsiniz. Hizmetlerimizde ve depolarımızda eşyalarınızı güvence altına almak isteyen firmamızın sizlere sunduğu güvenlik önlemleri şu şekildedir;

  • Eşyalarınız hem taşıma hem de depoda duracağı süreler için sigortalanmaktadır. Eşyalarınıza zarar gelmesi durumunda zararınız, sigorta firmaları tarafından karşılanmaktadır.
  • Depo içerisi ve depo çevresi güvenlik kameraları ile sürekli olarak izlenir ve kayıt altına alınır.
  • Depolarımızda belirlenen iletişim numaraları ve polis gibi kolluk kuvvetleri ile anlık olarak iletişim kurabilen son teknoloji alarmlar bulunmaktadır.

Yukarıdaki önlemler ve çok daha fazlasıyla eşyalarınız, firmamız tarafından güvence altına alınmaktadır.

İletişim : 444 55 37

Yetkili : 0 535 761 87 21

Tezel Evden Eve Nakliyat
Bahçelievler Eşya Depolama