Bağlarbaşı Eşya Depolama

Bağlarbaşı Eşya Depolama nasıl olur?

Geçmişten günümüze İstanbul’un en büyük sektörlerinden biri nakliye ve Bağlarbaşı Eşya depolama hizmetleridir. İstanbul gibi bir merkezin bu anlamda son derece yüksek bir talebe sahip olması hiç şaşırtıcı değildir. Nitekim büyük hacmine karşılık depolama alanında güvenilir bir hizmet bulmak da aynı derece zordur. İşte bu noktada Özfilo Tezel Depolama Grubu olarak sizlere en iyi hizmeti sunmayı hedeflemekteyiz. Bu doğrultuda İstanbul’un diğer bölgelerinde olduğu gibi Bağlarbaşı eşya depolama hizmeti almak için de bizimle iletişime geçebilirsiniz. Müşteri memnuniyeti odaklı bir biçimde hareket eden firmamız sizlere en ideal çözümü uygun fiyatlarla sunacaktır. Bizimle iletişime geçmek için sayfamızda yer alan iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

Bağlarbaşı Eşya Depolama Hizmeti Nelerdir?

Ekibimiz her türden eşya depolama ihtiyacınız için sizlere kapsamlı bir destek sunmaktadır. Bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren personellerimiz size yardımcı olmak için harekete geçmektedir. Bu doğrultuda İstanbul’un farklı bölgelerinde çok sayıda depolama alanına sahip olan firmamız sizler için en uygun çözümü kısa sürede üretecektir. Bağlarbaşı eşya depolama kapsamında sunduğumuz çok sayıda hizmetin bazıları şu şekildedir:

  • Ev eşyalarınızın depolama işlemlerinden sizlere profesyonel destek sağlamaktayız. Bu anlamda ev eşyalarının korunmasında hem işlevselliğe hem de kozmetik görünüme önem verdiğimizi vurgulamak isteriz. Dolayısıyla eşyalarınızın muhafazası son derece steril ve havadar bir ortamda sağlanmaktadır.
  • Ev eşyalarına ek olarak ofis eşyalarınız için de bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bilhassa pandemi süreciyle birlikte ofis eşyalarının depolamasında yükselen bir talep olduğunu söylemek mümkündür. Geçici olarak kapanma kararı alan işletmeler eşyalarını güvenle depolayabilecekleri profesyonel bir kurum aramaktadır. Özfilo Tezel Depolama Grubu olarak bu noktada sizlere güvenilir bir hizmet sunmaktayız.
  • Bağlarbaşı eşya depolama hizmetleri kapsamında sizlere sunduğumuz bir diğer destek de nakliyedir. Bizimle iletişime geçmenizin akabinde personellerimiz adresinize ulaşarak eşyalarınızı depolarımıza transfer eder. Bu nakliye işlemi esnasında eşyalarınızın korunması için son derece tedbirli ve hassas bir biçimde hareket etmekteyiz.
  • Dilediğiniz takdirde depolama hizmetlerimize ek olarak kasko ve sigorta desteğimizden de yararlanabilirsiniz. Böylelikle eşyalarınızla ilgili en ufak bir problem olmasına karşılık kendinizi güvenceye alabilirsiniz.

Bağlarbaşı Güvenli Eşya Depolama nedir?

Özfilo Tezel Depolama Grubu olarak profesyonel bir depolamanın yalnızca eşyaların yerleştirileceği bir alan temin etmek anlamına gelmediğinin bilincindeyiz. Buna paralel olarak firmamız eşya depolamada yüksek bir kalite standardına sahiptir. 7 gün 24 saat kesintisiz bir biçimde güvenlik personellerimiz tarafından denetlenen depolarımız ayrıca güncel kamera sistemleriyle de takip edilmektedir. Buna ek olarak depolama alanlarımızın hijyenik kalması için de ekstra çaba göstermekteyiz. Gerektiğinde profesyonel ilaçlama desteğiyle hem haşerelere karşı koruma hem de temizlik için son derece titiz hareket etmekteyiz. Bu doğrultuda Bağlarbaşı eşya depolama için bizimle iletişime geçerek standartların üstünde bir hizmet kalitesinin tadını çıkarabilirsiniz.

İletişim : 444 55 37

Yetkili : 0 535 761 87 21 

Bağlarbaşı Eşya Depolama
İstanbul Eşya Depolama
İstanbul Eşya Depolama
Ev Depolama
Eşya Depolama

 

 

Bağlarbaşı, İstanbul’un Anadolu Yakası’nda bulunan Maltepe ilçesine bağlı 18 mahalleden biridir. İdari sınırlarına bakıldığında Zümrütevler, Cevizli, Yalı, Feyzullah ve Altayçeşme mahalleleri ile komşudur. Genellikle sakin bir mahalledir.Başlıca caddeleri E-5’ten Bağdat Caddesi ve sahile inen İnönü ve Feyzullah caddeleridir.İnönü Caddesi Huzurevi Metro çıkışındadır. Genellikle düzenli bir şehirleşme vardır. Özellikle İnönü Caddesi bahçeli tip apartmanlarıyla dikkati çeker. Nispeten yüksek oluşu nedeniyle adalar manzarası ile de ünlüdür. Bölgenin başlıca alışveriş merkezleri olan Maltepe Park, Rönesans ve Ritim İstanbul AVM’lere de yürüme mesafesindedir.